Mieszkańcy naszego miasta nie tylko wypełniają ankiety, ale mają ogromną potrzebę, aby podzielić się swoją koncepcją dotyczącą rozwoju naszego miasta. Listy, które przesyłają stanowią niezwykle cenny wkład w budowę nowej strategii rozwoju miasta Mielca! Dodatkowo, nasi ankieterzy otrzymują niezwykle solidną porcję wiedzy, przemyśleń, a nawet konkretnych rozwiązań dotyczących funkcjonowania naszego miasta. NIC nam nie umknie! Cieszymy się, że razem możemy pracujemy i angażujemy się w sprawy kluczowe dla przyszłości miasta Mielca.

➡️ To niezwykłe, jak w ten sposób możemy prowadzić dialog z mieszkańcami, budować i wzmacniać społeczeństwo obywatelskie tworząc platformę współpracy dostępną dla wszystkich.

➡️ Cieszymy się, że mamy tak zaangażowaną społeczność, która nie boi się działać, która tak jak my wierzy w Mielec. Razem tworzymy przyszłość.

Dziękujemy za to, że każdy z Was wnosi cegiełkę do naszej wspólnej wizji rozwoju miasta! 💙🤍

Kategorie: Działania

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *